عادل کاظمی
اکتبر 22, 2014
نورپردازی در طراحی و دکوراسیون داخلی
ژانویه 10, 2015
آموزش تری دی مکس معماری ۳DsMax

مدلسازی پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی به دلیل داشتن اجزای زیاد در طراحی و ارائه نیازمند آشنایی و کار با نرم افزار های قدرتمند می باشد . از این رو ما با توجه به تجربه مدلسازی این فضاها ، آموزش  سه بعدی به همراه رندرگیری قوی را مبتنی بر نرم افزار 3DMAX و VRAY طراحی کردیم.
در محیط این نرم افزار می توانید بسیاری از اشیاء را مدلسازی کنید و قابلیت هایی از قبیل چرخاندن، باز کردن تصویر، تبدیل تصویر 3 بعدی به 2 بعدی و برعکس وجود دارد. کاربر می تواند تمام وجوه یک تصویر 3 بعدی را باز کرده و به ویرایش و اصلاح آن بپردازد و یا اینکه به طراحی وجوه مختلف یک تصویر 2 بعدی پرداخته و سپس آن را به یک تصویر 3 بعدی کامل تبدیل کند. قابلیت مهم دیگر نرم افزار، Render کردن می باشد. با استفاده از این قابلیت، می توانید به تصاویر و اشیاء، رنگ، سایه، بافت و موارد دیگری اضافه نمائید و تصویر ایجاد شده را بسیار شبیه به یک تصویر واقعی تبدیل کنید. بطور مثال می توانید زبری یا نرمی یک جسم را تنظیم کنید.

آموزش نرم افزار بیم
آموزش نرم افزار بیم
چهارسو آموزش حرفه ای نرم افزارهای بیم BIM ، طراحی و معماری ، سازه و تاسیسات و کنترل پروژه - نرم افزارهای رویت معماری Revit Architecture, رویت سازه Revit Structure, رویت تاسیسات Revit MEP, نویس وورک Navis work, وی ری Vray - شیراز [32317755-071]

دیدگاه ها بسته شده است