رویت معماری REVIT
پیشرفته Revit Architecture رویت معماری
اکتبر 11, 2014
آموزش Revit رویت در شیراز
اکتبر 12, 2014
رندرگیری پیشرفته دکوراسیون با VRAY
vray-adv

vray-adv

نرم افزار وی ری VRAY در چند سال گذشته بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون قرارگرفته است . قدرت بسیار بالای این نرم افزار در نورپردازی ، متریال دهی و رندرگیری واقعی این نمونه پروژه ها طراحان را مشتاق به استفاده از این نرم افزار در ارائه پروژه های خود می نماید . این دوره برای طراحان به صورت حرفه ای تنظیم شده است و نیاز اولیه برای شروع دوره اطلاعات اولیه نرم افزار Vray و۳DsMAX است.
نرم افزار Vray یک نرم افزار جانبی ( پلاگین plugin ) بوده که بر روی نرم افزار ۳DsMax نصب می شود . این نرم افزار قدرت بسیار بالایی در تهیه تصاویر واقعی (رندر Render ) در پروژه های معماری و طراحی داخلی دارد . با توجه به سهولت استفاده و همچنین قابلیت های بسیار بالا در بین طراحان و معماران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است . این نرم افزار برای کاربران نـرم افزار قدرتمند Revit امکان رندرگیری های فراتر از آنچه در دست دارند را فراهم می کند.

آموزش نرم افزار بیم
آموزش نرم افزار بیم
چهارسو آموزش حرفه ای نرم افزارهای بیم BIM ، طراحی و معماری ، سازه و تاسیسات و کنترل پروژه - نرم افزارهای رویت معماری Revit Architecture, رویت سازه Revit Structure, رویت تاسیسات Revit MEP, نویس وورک Navis work, وی ری Vray - شیراز [32317755-071]

دیدگاه ها بسته شده است